Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Досліджено епоксидування етилалілакрилату гідропероксидом третбутилу в присутності боридів металів (MeB2) як каталізаторів. Показано, що NbB2 і TaB2 є найефективнішими з дослідженої групи каталізаторів в цій реакції. The epoxidation of ethylallylethylacrylate by tert-butyl hydroperoxide in present of borides some metale (MeB2) is investigated. It was shown that NbB2 and TaB2 are the most active in this reaction.

Бориди як каталізатори епоксидування етилалілакрилату гідропероксидом третбутилу / Ю. Б. Трач, М. В. Никипанчук, О. І. Макота, І. Ю. Пиріг // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 395 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 39-41. – Бібліографія: 3 назви.