Запропоновано новий підхід до проектування оптимізованих структур комп’ютерних пристроїв підбором необхідних елементів бібліотеки з використанням генетичних алгоритмів. The new solution for an optimized structures of computer devices development, using genetic algorithms was proposed.

Мельник А. О. Проектування оптимізованих структур комп’ютерних пристроїв підбором необхідних елементів бібліотеки з використанням генетичних алгоритмів / А. О. Мельник, О. М. Сокіл // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 523 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 101-108. – Бібліографія: 4 назви.