Стан і проблеми ринку цукру в Україні

Описано і проаналізовано сучасний стан ринку цукру в Україні. Визначено основні тенденції на світовому ринку цукру і в Україні. Окреслено основні слабкі місця у виробництві цукру в Україні і запропоновано напрями подолання кризових явищ у буряково-цукровому комплексі України. Висвітлено роль і значення держави у збереженні і подальшому розвитку вітчизняної буряко-цукрової галузі. A modern market of sugar condition is described and analysed in Ukraine. Basic tendencies are certain in the world market of sugar and in Ukraine. Basic weak points are outlined in the production of sugar in Ukraine and directions of overcoming of the crisis phenomena are offered in beet – saccharine complex of Ukraine. A role and value of the state is reflected in maintenance and further development of domestic sugar-beet industry.

Стан і проблеми ринку цукру в Україні / Д. С. Боляновська, Є. І. Бурак, Р. О. Мамчин, О. В. Здрок // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 669 : Логістика. – С. 167–171. – Бібліографія: 8 назв.