Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано аналітичні співвідношення синтезної теорії для випадку ізотермічного пропорційного навантаження. Обґрунтовано межі застосування наближеного розв’язку задачі. In work the analysis of analytical correlations of synthetic’s theory is conducted for the case of the isothermal proportional loading. The scopes of application of close decision of task are grounded.

Шандрівський А. Г. Наближений розв’язок задачі пропорційного ізотермічного навантаження у межах синтезної моделі для матеріалів з термопружним мартенситним перетворенням / А. Г. Шандрівський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 556 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 91–94. – Бібліографія: 4 назви.