Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано метод кластеризації з використанням методу К-середніх для завдань енергетичної безпеки. Цей метод адаптований для розв'язання конкретної групи завдань. In this article it is described a method of clustering with use of a method of K-averages for problems of power safety. The given method is adapted for the decision of the given circle of problems.

енергетична безпека, кластерний аналіз, метод К-середніх, управління енергетичною галуззю, power safety, cluster analysis, K-means method, power management

Розен В. П. Використання методу К-середніх кластерного аналізу під час розв'зання задач енергетичної безпеки територій / В. П. Розен, П. П. Іщук, Л. В. Давиденко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 666 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 69-73. – Бібліографія: 5 назв.