Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Із застосуванням пероксидного олігомеру як міжфазного ініціатора на поверхні частинок ZnO синтезовано компатибілізуючі полімерні шари різної природи та товщини. Досліджено вплив будови таких шарів на механічні характеристики преміксів, одержаних на основі ненасиченої поліестерної смоли і модифікованого ZnO, як наповнювача. Було досягнуто суттєве підвищення ударної міцності преміксів порівняно з немодифікованим наповнювачем. Compatibilizing polymer layers of diverse nature and various thickness have been synthesized on the surface of ZnO particles with the use of peroxide oligomer as an interfacial initiator. It was investigated the effect of such layer structure on the mechanical behaviour of premixes derived from unsaturated polyester resin and modified ZnO used as a filler. An essential increase in the impact resistance has been achieved if compared with unmodified filler.

Шевчук О. М. Вплив будови компатибілізуючого шару на поверхні мінерального наповнювача на механічні властивості преміксів / О. М. Шевчук, Р. О. Монцібович, В. С. Токарєв // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 488 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 330-333. – Бібліографія: 5 назв.