Досліджено стан ринку зошитів в Україні. Виділені та структуровані ключові фактори успіху підприємств паперово-білової продукції в сегменті виробництва зошитів на основі аналізу основних характеристик сегменту, а саме: посилення конкуренції за частку ринку; зміни в структурі та характеристиках попиту; формування збутової мережі, зміни методів просування; зниження прибутковості; організаційні зміни. Проаналізовано стратегічні альтернативи розвитку виробників паперово-білової продукції за напрямами внутрішнього та зовнішнього розвитку. A market of notebooks condition is investigational in Ukraine. Selected and structured key factors of success of enterprises of industry on the basis of analysis of basic descriptions of industry: strengthening of competition for part of market, change in a structure and descriptions of demand, forming of sale network, change of methods of advancement, diminishing of profitability, organizational changes. The analysis of strategic alternatives of development of enterprises of industry is conducted . in the river-bed of internal and external development.

Шандрівська О. Є. Формування стратегії розвитку виробників паперово-білової продукції на цільових ринках / О. Є. Шандрівська, М. М. Галелюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 623 : Логістика. – С. 294–302. – Бібліографія: 9 назв.