Логістична трансформація водних портів: зарубіжний і вітчизняний досвід

Thumbnail Image

Проаналізовано динаміку розвитку логістичних процесів у морських і річкових портах України та Німеччини, наведено основні проблеми, з якими стикаються порти. На основі вивчення національної і зарубіжної літератури встановлено особливості, тенденції і перспективи розвитку морських і річкових портів України, визначено напрямки подальших досліджень і методів вирішення логістичних проблем у портах. The dynamics of development of logistic processes was analysed in the see and river ports of Ukraine and Germany, showed the main problems with which ports faced on. On the basis of studied national and foreign literature was set on features, tendencies and prospects of development see and river ports of Ukraine, defined directions of the future researches and methods for decisions of logistic problems in ports.

Патора Р. Логістична трансформація водних портів: зарубіжний і вітчизняний досвід / Р. Патора, Н. В. Фігун // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 623 : Логістика. – С. 220–225. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review