Оцінювання території при здійсненні землеустрою

Розглядаються питання оцінювання території за межами населених пунктів при здійсненні землеустрою. Запропоновано проводити оцінювання території за шкалами показників розмірів явищ. Рассматриваются вопросы оценки территории вне населенных пунктов при осуществлении землеустройства. Предложено проводить оценивание территории за шкалами показателей размеров явлений. The paper considers issues of evaluating territories outside settlements in land management. It is suggested to carry out the evaluation of territories by scales of indices for phenomena sizes.

оцінювання території, землеустрій

Мельничук О. Оцінювання території при здійсненні землеустрою / О. Мельничук // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 1 (19). – С. 306–311. – Бібліографія: 8 назв.