2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Пропонуються підходи, що реалізовані при побудові експертної комп 'ютерної навчальної системи для вивчення програмування мовою низького рівня. Розглядаються питання опису вхідних і вихідних параметрів, архітектури експертної навчальної системи, опису даних та їх структури, алгоритми знаходження розв'язку, алгоритм та програма створення зв'язків між поняттями навчального матеріалу.
The approach to the computer expert tutor system design is proposed. The description of data and system parameters, the system architecture, the algorithms of creating relations between items and terms is considered.

Семотюк В. Принципи побудови експертної навчальної системи з програмування на низькому рівні / В. Семотюк, О. Талалай // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 468 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 49–53.

Endorsement

Review