Інноваційна стратегія поведінки підприємств нафтогазового комплексу

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Інноваційна стратегія поведінки – це актуальне питання для підприємств нафтогазового комплексу. Аналіз проблем підприємств галузі доводить можливість їхньої трансформації в сучасні та перспективні виробництва. Впровадження інноваційних технологій, завдяки яким покращиться якість одержаних нафтопродуктів і, що важливо, збільшиться глибина перероблення нафти – це найефективніший шлях розвитку підприємств галузі. Сформульовано пропозиції щодо інноваційної стратегії поведінки підприємств нафтогазового комплексу України. Innovative strategy of behavior is the urgent problem of oil-and-gas complex. The analysis of refineries work proves the possibility of their transformation into up to date and perspective productions. Due to the implementation of innovative technologies the quality of obtained products will be improved and oil refining depth will be increased. It is the most effective way of refineries development. The propositions concerning innovative strategy of behavior have been formulated.

нафтогазовий комплекс, інноваційні технології, нафтопродукти, глибина переробки нафти, oil and gas complex, innovative technologies, oil products, oil refining depth

Баб’як Л. В. Інноваційна стратегія поведінки підприємств нафтогазового комплексу / Л. В. Баб’як, О. М. Мацяк, О. В. Баб’як // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 706 : Логістика. – С. 197–201. – Бібліографія: 6 назв.