2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

На основі аналізу методів адаптації різницевого кодування розроблені нові алгоритми та структурні схеми кодерів з попередженням перенавантаженпя за крутизною, що мають ефективну апаратну реалізацію.
Because of of analysis of methods of adaptation of différence coding the new algo- rithms and block diagrams of encoders with warning of transhipment on a steepness are developed whic/t hâve effective hardware realization.

Стрепко І. Алгоритми і структури адаптивного різницевого кодування з попередженням перенавантаження за крутизною / І. Стрепко, О. Тимченко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2001. — № 433 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 244–249.