Ефекти від впровадження інформаційних систем управління на підприємствах

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Здійснений ретельний огляд літературних джерел на предмет ефектів, які виникають під час формування і експлуатації інформаційних систем підприємства У результаті аналізу розкрито сутність ефектів від впровадження і експлуатації інформаційних систем підприємств, виділено види і сутнісні характеристики цих ефектів. Careful review of the literary sources is organized In article on subject effect, which appear in process of the shaping and usages of the information systems of the enterprise. As a result called on analysis is revealed essence effect from introduction and usages of the information systems enterprise, chastened types and main of the feature these effect.

Георгіаді Н. Г. Ефекти від впровадження інформаційних систем управління на підприємствах / Н. Г. Георгіаді, В. В. Князь // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 499 : Логістика. – С. 10–18. – Бібліографія: 25 назв.

Endorsement

Review