Індуковані холестерики, параметри та характеристики

Досліджено залежність закручувальної здатності індукованих холестеринів від величини структурної впорядкованості нематичної матриці. Запропоновано модель, яка адекватно описує утворення надмолекулярної спіральної структури для випадку багатокомпонентних немато-холестеринних сумішей. Встановлено вплив типу хіральної домішки на надмолекулярну спіральну структуру індукованого холестерика. The dependences of twisting ability of induced cholesterics from the value of structural ordering of nematic matrix are investigated. The model, witch sufficiently describes the creation process of permolecular structure for the case multi-component nemato-cholesteric mixtures are proposed. The influence of the chiral dopant type to the permolecular spiral structure of induced cholesteric is determinate.

Індуковані холестерики, параметри та характеристики / З. М. Микитюк, А. В. Фечан, О. Є. Сушинський, В. В. Гураль, В. Є. Дмитрах // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 569 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. – С. 116–119. – Бібліографія: 3 назви.