Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Здійснено скринінг штамів актинобактерій родів Gordonia і Rhodococcus на здатність продукувати поверхнево-активні речовини і каротиноїди під час росту на гідрофільних і гідрофобних субстратах. Screening of actinobacteria strains of the genera Gordonia and Rhodococcus for ability to produce biosurfactants and carotenoids on hydrophilic and hydrophobic substrates was carried out.

скринінг, актинобактерії, поверхнево-активні речовини, каротиноїди

Пошук нових ефективних продуцентів біосурфактантів і каротиноїдів серед представників родів Rhodococcys і Gordonia / М. В. Пристай, О. В. Карпенко, Р. О. Петріна, Т. М. Ногіна // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 138-142. – Бібліографія: 12 назв.