Аналітична модель WEB-кешування локальної мережі на основі протоколу WCCP

Запропоновано аналітичну модель для дослідження процесів WEB-кешування на основі протоколу WCCP. Наведені результати моделювання клієнтської частини WEB-системи з використанням мережевого кеш-процесора та за його відсутності.

In this work analytical model for process analysis of WEB-caching based on WCCP protocol is suggested. The results of simulation of WEB-system’s client part in the presence of network cache-processor and in its absence are given.

Кузьмін О. Аналітична модель WEB-кешування локальної мережі на основі протоколу WCCP / О. Кузьмін // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 616 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 85-89. – Бібліографія: 3 назви.