Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено дослідження способів введення різних видів альтернативного палива, які реалізуються на цементних заводах, для одержання портландцементного клінкеру. Methods of introduction of different types of alternative fuel, which is being realized on cement factories for the receipt of clinker, have been investigated.

альтернативне паливо, портландцементний клінкер, alternative fuel, receipt of clinker

Круць Т. М. Енергетичне використання вторинних паливних матеріалів під час випалу портландцементного клінкеру / Т. М. Круць // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 232-236. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review