Thumbnail Image

2016-02-23

Видавництво Львівської політехніки
Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky

Наведено приклад використання інформаційних технологій у викладанні навчальної дисципліни “Телекомунікаційні системи передавання” для студентів напряму підготовки “Телекомунікації”.
An example of the use of information technologies in teaching course “Telecommunication transmission system” for students towards the preparation of “Telecommunications”.

інформаційні технології, навчальний процес, засоби самоконтролю, information technology, learning process, means of self

Колодій Р. Використання комп’ютерних технологій у викладанні курсу “Телекомунікаційні системи передачі” / Роман Колодій, Сергій Ромашко, Ірина Ромашко // Вісник Національного університету „Львівська політехніка“ Серія: Інформатизація вищого навчального закладу. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. — № 853. — С. 66–71.

Endorsement

Review