Дослідження термостабільності ферментного препарату бактеріального походження

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив температури на активність концентрованого ферментного препарату бактеріальної дії Термаміл 120L. Рекомендовано оптимальний температурний режим гідроферментативної обробки крохмалевмісної сировини для збереження активності його ферментів. The influence of temperature on activity of concentration enzyme preparation Termamyl 120L has been studied. The optimal temperature regime of the hydroenzyme processing of the starch row materials for keeping enzyme activity Termamyl 120L is recommended.

Бліщ Р. О. Дослідження термостабільності ферментного препарату бактеріального походження / Р. О. Бліщ, С. Р. Мельник // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 55–57. – Бібліографія: 5 назв.