Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто вплив домішок алюмінію на каталітичні властивості системи Fe-Bi-Mo-О в реакції окислювального дегідрування етилбензолу. Визначено оптимальний елементарний склад каталізатора та оптимальні умови проведення процесу. The influence of aluminium on the catalytic properties of Fe-Bi-Mo-O system in the oxidative dehydrogenation of ethylbenzene has been considered. The optimum composition of the catalyst and optimum conditions of the process realization have been estimated.

Цибух Р. Д. Вплив алюмінію на каталітичні властивості Fe-Bi-Mo оксидного каталізатора в процесі окислювального дегідрування етилбензолу до стиролу / Р. Д. Цибух, В. В. Гуменецький // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 395 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 52-55. – Бібліографія: 2 назви.