Theoretical bases of construction and accuracy rating of digital quasi-images

Розглянуто питання побудови широкоформатних цифрових зображень на підставі знімків, отриманих вузькокутовою цифровою камерою, виконана оцінка таких зображень і можливість їх практичного застосування. Рассмотрены вопросы построения широкоформатных цифровых изображений на основании снимков, полученных узкоугольной цифровой камерой, оценена точность таких снимков и возможность их практического применения. In the article the questions of construction of large-format digital images executed by the narrow-angle digital camera, the accuracy rating of construction of such images and the rating of the opportunity of their practical application are considered.

quasi-images, quasi-image Basic Equations

Mogilny S. Theoretical bases of construction and accuracy rating of digital quasi-images / S. Mogilny, A. Lunev, A. Sholomitsky // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 2 (18). – С. 80–88. – Bibliography: 8 titles.