Синергетика і суспільні науки - діалог класиків

Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

Виконано критичний аналіз новітньої науки (методології) ідеології синергетики на підставі теоретичних уявлень класиків синергетики, кібернетики і соціальної науки. The new science/methodology/ideology of synergetic is regarded in this article on the ground of traditional approaches and visions of the classics of synergetic, cybernetic and social science.

соціальні науки, social science, кібернетика, cybernetic and

Беззуб'як М. Синергетика і суспільні науки - діалог класиків / М. Беззуб'як // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] Випуск 17 / НАН України, Інститут народознавства імені І. Крип'якевича ; Національний університет "Львівська політехніка", Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорою. - Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. - 152. - С. 13-17.

Endorsement

Review