Наведено модель автономної електростанції дизель-генераторним агрегатом, модель автоматизованого робочого місця оператора і мікропроцесорної системи керування дизель-генератором. The model of the autonomous electro-energetic system with diesel-generator, workplace of the operator and microprocessor control system of the diesel-generator are presented.

Рябенький В. М. Моделирование микропроцессорных систем управления газодизель-генераторными установками / В. М. Рябенький, А. О. Ушкаренко, В. И. Воскобоенко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 637 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 78-82. – Библиография: 4 названия.