Розробка методів створення антисканерних сіток засобами Ateb-функцій

Thumbnail Image

Запропоновано метод побудови антисканерних сіток на основі математичного апарату Ateb-функцій. Для цього розроблено алгоритм та відповідну йому програму з допомогою PostScript-технології. Методику можна застосувати для захисту документів. The construction method of anti-scanning grids is offered on the basis of Ateb-functions mathematical theory. For this purpose an algorithm and computer program is developed with of PostScript-technology. This method can be applied for defence of documents.

Дронюк І. Розробка методів створення антисканерних сіток засобами Ateb-функцій / І. Дронюк, М. Назаркевич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 598 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – C. 90–95. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review