Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджені національні меншини в Україні як суб’єкти етнополітичних відносин. На основі порівняльного аналізу законодавства країн Європейського Союзу і України показано рівень відповідності українського законодавства щодо національних меншин європейським стандартам. The article analyses the national of Ukraine minorities as subject of ethnopolitic relations. An attempt to compare state legislations of European Union and Ukraine. At the same time special attention is concentrated on the conformity level ukrainian legislation concerning to the national minorities to europinian standards.

Шипка Н. Національні меншини як суб’єкти етнополітичних відносин у державотворчих процесах в Україні кінця ХХ ст. – початку ХХІ ст. / Наталія Шипка // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 17. – С. 89–94. – Бібліографія: 15 назв.