Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто можливість використанням радіоканалу як каналу зв´язку для передачі даних і принцип побудови та апаратна реалізація автоматизованої системи диспетчерського керування (АСДК) вуличним освітленням міста на основі персональної електронно-обчислювальної машини (ПЕОМ). In the article possibility to the uses of radio channel in quality the channel of connect for communication of data and principle of construction and hardware representation automated of controller's management street illumination of city is examined on the basis of the personal electronic calculable machine.

радіоканал, канал зв'язку, автоматизованої системи диспетчерського керування, radio channel, communication, automated of controller's management channel

Використання радіоканалу для автоматизованого керування вуличним освітленням міста / П. С. Євтух, Б. Я. Оробчук, О. О. Рафалюк, С. О. Піскун // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 666 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 36-41. – Бібліографія: 5 назв.