Видавництво Львівської політехніки

Висвітлено участь Національного університе- ту “Львівська політехніка” у міжнародному проекті TEMPUS “Геоінформаційні технології для сталого розвитку в сусідніх східних країнах”. Описано участие Национального университета “Львовская политехника” в международном проекте TEMPUS “Геоинформационные технологии для постоянного развития в соседних восточных странах”. Participation of Lviv Polytechnic National University in international project TEMPUS “Geographic information technology for sustainable development in Eastern neighbouring countries” is described in paper.

міжнародний проект ТEMPUS, міжнародна співпраця

Проект TEMPUS: нові можливості для розвитку геодезичної освіти у Львівській політехніці / Л. Бабій, І. Колб, Ю. Голубінка, М. Маланчук // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – Випуск 2 (22). – С. 63-64.