Thumbnail Image

Розглянута проблема моделювання показника конкурентоспроможності продукції промислового призначення за допомогою регламентування вимог споживачів у стандартах підприємств. Пропонується управляти конкуренто-спроможністю продукції методами економіко-математичного моделювання через визначення показників корисності та вартості продукції. The article is devoted to a problem of modelling of a rate of competitiveness of production of industrial purpose by a regulation of requests of the consumers in the standards of the enterprises. The methods of economic-mathematical modelling offer to realize management of production competitiveness through definition of parameters of usefulness and cost of production.

Коношенкова Т. Б. Управління конкурентоспроможністю продукції промислового призначення через вимоги стандартів підприємств / Т. Б. Коношенкова, Л. С. Лісовська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 446 : Логістика. – С. 189–193. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review