Метод оперативного аналізу структурної

Розроблено новий, кардинально відмінний від існуючих, метод прямого обчислення показників структурної надійності схем електричних мереж за допомогою матриці вузлів, у якій зафіксовано зв’язки споживачів з джерелами живлення. Метод ефективний для моделей реального часу автоматизованих систем диспетчерського управління. A new, cardinally different from existing methods of straight calculation of the structural safe of the electrical network schemes has been developed. This method bases on the junction matrix, in which relations between consumers and power source is fixed. This method is effective for the real time models of the automatic dispatcher control systems.

Кінаш Б. М. Метод оперативного аналізу структурної / Б. М. Кінаш , В. П. Кідиба // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 435 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 85–90.