Особливості перетворення часової структури дифтонгів польської мови

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Пропонуються результати дослідження залежностей довжин дифтонгів польської мови від зміни темпу мовлення. Визначено структуру дифтонгів, отримано статистичні характеристики дифтонгів та їх структурних частин, обґрунтовано необхідність побудови функцій темпорального перетворення для зміни темпу мовлення.
In this paper offered Polish language diphthongs lengths dependence on the change of speech tempo research results. The diphthongs structure is here defined, diphthongs statistical description and there structural parts is obtained, a necessity of temporal transformation function production for the change of speech tempo is substantiated.

Шиманські З. Особливості перетворення часової структури дифтонгів польської мови / З. Шиманські, Р. Фігура, Р. Марцишин // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 468 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 170–174.