Концептуальний підхід до формування замкнутої петлі ланцюга поставок

Thumbnail Image

Досліджено ключові параметри замкнутої петлі ланцюга поставок. Встановлено необхідність узгодження стратегії зворотної логістики з життєвим циклом товару, сезонністю попиту на нього, зі стратегією ціноутворення на відновлені товари та з рівнем післяпродажного сервісу. Окреслено умови виділення частини замкнутої петлі ланцюга поставок на аутсорсинг. The key parameters of the closed loop of a deliveries chain are investigated. The necessity of the coordination of strategy by reverse logistics with life goods cycle and seasonal demand, strategy of price forming on the restored goods and with a level of post selling service is established. The conditions of allocation of a part of the closed loop of a deliveries chain to the outsourcing are described.

Фалович В. А. Концептуальний підхід до формування замкнутої петлі ланцюга поставок / В. А. Фалович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 669 : Логістика. – С. 153–157. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review