2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано маркетингові аспекти формування діючого, високо конкурентоспроможного комплексу транспортно-експедиторських послуг як фактора ефективного включення економіки України в європейський економічний простір. Успішний розвиток міжнародного транспортного потенціалу нової незалежної держави вимагає детального аналізу складових та чинників посилення ринкових переваг та маркетингових можливостей українських суб’єктів міжнародного ринку транспортних перевезень.
Article is devoted to the forming of highly competitive complex of transport and forwarding services, which is an important factor of effective inclusion of the Ukrainian economy into European economic space. Successful development of the new independent states’ international transport potential calls for detailed analysis of constituents and reinforcing factors of market advantages and possibilities of the Ukrainian participants in international transportation market.

Каніщенко О. Л. Стратегічні проблеми транспортної євроінтеграції: маркетингові рішення українських перевізників / О. Л. Каніщенко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 566–571. — (Формування та оптимізація логістичних систем).

Endorsement

Review