Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто історичні шляхи збагачення історичної ментальності французів. Зроблено висновок про те, що головним результатолм впливу детермінанти соціальних ролей і колективних дій стало утвердження у мешканців "французького простору" на ментальному рівні таких політичних цінностей, солідарність, соціальна рівність, довіра. The historical ways of enriching of political mentality of Frenches are considered. A conclusion is done that the main result of influence of the determinants of the social roles and the collektive actions was become by appearance for the habitans of "French space" at the level of mentality of such political values as solidarity, social equality, trust.

Дорошенко С. Трансформування архаїчної ментальності французів під впливом детермінанти соціальних ролей і колективних дій / С. Дорошенко // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2009. – Випуск 21. – С. 11–17. – Бібліографія: 10 назв.