Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Наведено результати експериментальних досліджень процесу осадження модифікованого поліакриламіду з водного розчину органічними розчинниками з метою одержання його в сухому вигляді з подальшим використанням як флокулянту в процесі вуглезбагачення. Результати досліджень дають змогу використати їх для розроблення технологічного процесу та проектування апаратів у технології одержання гранульованого сухого поліакриламіду. In the article the results of experimental researches of process of besieging of modified poyiakrilamid are resulted from water solution by organic solvents with the purpose of receipt of him in a dry kind with the subsequent use as to flokulyant in the process of coal enrichment. The got results of researches enable to use them for development of technological process and planning of vehicles in technology of receipt of granular dry polyakrilamid.

поліакриламід, розчинник, сушіння, флокуляція, вуглезбагачення гранулювання, polyakrilamid, solvents, drying, flokulyant, coal enrichment, granulation

Дулеба В. П. Осадження модифікованого поліакриламіду з водного розчину як високоефективного флокулянту у вуглезбагаченні / В. П. Дулеба, Н. Я. Цюра, А. М. Малахівський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2012. – № 726 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 269–271. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review