Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджені особливості стабілізації полімер-мономерних композицій на основі ГЕМА та ПВП у водному середовищі під час суспензійної полімеризації. Встановлено вплив природи та кількості стабілізатора на форму та розмір полімерних частинок. The peculiarity of polymer-monomer compositions stabilization based on hydroxyethylmethacrylate and polyvinylpirrolidone in water environment at the suspension polymerization were investigated. The influence of stabilizer amount and nature on the form and size of polymeric particles determined.

гідрофільні полімерні частинки, активний пошук матеріалів

Вплив природи стабілізатора на дисперсні характеристики гранульних кополімерів полівінілпіролідону / Н. Б. Семенюк, Г. Д. Лукань, О. В. Суберляк, В. Й. Скорохода // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2005. – № 536 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 251-254. – Бібліографія: 5 назв.