Спеціалізований обчислювач виявлення об'єкта технічного зору

Розглянуто деякі проблеми побудови засобів підвищення інтелектуальних можливостей роботів, запропоновано структуру телевізійної системи технічного зору інтелектуального робота та структуру спеціалізованого обчислювача підсистеми виявлення об’єкта в полі зору відеосенсора. In a paper is considered some problems of a construction of tools of a raise of intellectual possibilities of robots, it is offered a structure of a television vision of the intellectual robot and structure of the specialized calculator of a subsystem detections of plant in field of view of the videosensor.

Пуйда В. Я. Спеціалізований обчислювач виявлення об'єкта технічного зору / В.Я. Пуйда // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 492 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 134-138. – Бібліографія: 2 назви.