Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновані критерії подібності для оцінювання початкового контактного опору, створені на основі принципів Фур’є та п-теореми. Similarity criteria for the evaluation of size of initial contact resistance, created on the basis of Fourier-principles and are offered п-theorems.

Білобородченко В. І. Критерії подібності для оцінювання початкового контактного опору при точковому конденсаторному мікрозварюванні / В. І. Білобородченко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 483 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 6–12. – Бібліографія: 4 назви.