Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто способи визначення вторинних критеріїв та індикаторів подібності для встановлення параметричної подібності в досліджуваному процесі. показано що за допомогою вторинних критеріїв та індикаторів подібності можна розв'язувати оптимізаційні задачі зокрема проектування ліній електропередачі оптимального керування режимами електричних мереж тощо. The ways of secondary criteria and similarity indicators determination for a parametrical similarity creation are considered in here. It is shown that with help of secondary criteria of similarity can be solved such optimization problems as transmitting lines projection, optimal management of power systems conditions, ets.

критерії, індикатори, режими, моделювання

Казьмірук О. І. Вторинні критерії та індикатори подібності в задачах моделювання оптимальних режимів ЕЕС / О. І. Казьмірук, П. Д. Лежнюк, Н. В. Собчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 597 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 152-157. – Бібліографія: 9 назв.