Державна етнополітика і політична суб’єктивація національних меншин України

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано державну етнополітику, зокрема щодо громадських організацій національних меншин початку 90-х – середини 2000 рр. та її вплив на процес набуття національними меншинами рис суб’єктів політики суб’єктності національних меншин України, визначаються характерні ознаки цього процесу в останні 1,5 року. In the report is analyzed the state ethno policy, particularly concerning public organizations of national minorities from the beginning 90-th till the middle 2000. It’s influence on process of finding the features of subjects of a policy subjectivity of the national minorities of Ukraine. Determined prominent features of this process for the last 1,5 years.

Лойко Л. Державна етнополітика і політична суб’єктивація національних меншин України / Лариса Лойко // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 18. – С. 253–260. – Бібліографія: 19 назв.