Імітаційне моделювання обчислювальних структур

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядається методологія побудови імітаційних моделей обчислювальних структур, в основу якої покладено поняття обчислювального процесу. Визначено сукупність параметрів, достатню для опису процесу. Описуються програмні засоби моделювання, які базуються на запропонованому підході.
Consider method construction simulation ntodels of calculation structures on the ba- sis of process. Détermine lots of parameters enough for description process. The pro- gramming toois for modeling are described.

Кузьмін О. В. Імітаційне моделювання обчислювальних структур / О. В. Кузьмін, Л. Є. Журавчак // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. — № 496 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 90–94. — (Моделювання процесів і систем).