Дослідження одержання коагулянту алюмінію сульфату із відходів виробництв

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Подано результати досліджень розчинення відпрацьованого оксидно-алюмінієвого каталізатора сульфатною кислотою. Визначено оптимальні параметри цього процесу та розроблено технологію одержання коагулянту – алюмінію сульфату. Тhe research results of dissolution of worked out aluminum oxide catalyst by sulphuric acid are represented. The optimum parameters of this process are defined, and technology of sulphate aluminum coagulant obtaining is developed.

Зозуля Г. І. Дослідження одержання коагулянту алюмінію сульфату із відходів виробництв / Г. І. Зозуля, Л. М. Кропивницька, А. В. Слюзар // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 38–40. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review