Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено кінетику вилучення нікелю у вигляді порошку з його розчинів за різних гідродинамічних умов та значень площі контакту на кінетику. Показано, що збільшення інтенсивності перемішування не впливає на швидкість процесу, отже, підтверджено раніше зроблений висновок про кінетичну область перебігу процесу. Збільшення площі магнію до значення 0,44 м2/ г нікелю прискорює процес. It is investigated kinetics of extraction of nickel in the form of a powder from his solutions at different gydrodynamic conditions and different values of the area of a surface of contact. It is shown, that growth of force of hashing does not influence speed of process, in result, is confiirmed the made conclusion earlier about kinetic character of process. Growth of the area of a surface of magnesium up to 0,44 m2/g nickel increases speed of process.

Перекупко Т. В. Вплив гідродинамічних умов та площі контакту на кінетику вилучення нікелю з його розчинів контактним осадженням на магнії / Т. В. Перекупко, О. Б. Масик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 17–19. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review