Система USOS – інформаційно-освітнє середовище вищих навчальних закладів Польщі

Видавництво Львівської політехніки

Стаття знайомить українського читача з інформатизацією ВНЗ у Польщі. Описано найпопулярнішу систему, яка використовується в польських університетах, а саме систему USOS, а також зроблено висновки про плюси і мінуси її використання для інформатизації навчальних процесів. The article presents information systems for management of education processes in Polish high schools. We describe the most popular management system USOS applying in Polish universities and conclusions about its advantages and disadvantages.

вища школа, керування навчальним процесом, high school education, process management

Мосоров В. Я. Система USOS – інформаційно-освітнє середовище вищих навчальних закладів Польщі / В. Я. Мосоров // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2013. – № 775 : Інформатизація вищого навчального закладу – С. 3–7. – Бібліографія: 3 назви.