Тенденції розвитку фармацевтичного ринку України

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Сьогодні платоспроможність покупців фармацевтичної продукції знижується, що змушує аптеки здійснювати всебічні маркетингові дослідження для опти- мізації асортименту лікарських засобів і обсягів закупівель відповідно до динаміки попиту споживачів. Запропоновано методику оцінки ринку лікарських засобів і оптимізації діяльності роздрібної мережі з їх реалізації. Currently the decrease of payment ability of customers of pharmaceutic goods is taking place. Such a situation forces drug stores to conduct complex market researches in order to optimize the assortment of drugs and volumes of purchases. The market evaluation methods of drugs and optimization of retailers activity are given in the article.

Горбань С. Ф. Тенденції розвитку фармацевтичного ринку України / С. Ф. Горбань, Н. М. Куреда // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 416 : Логістика. – С. 145–150. – Бібліографія: 6 назв.