Наведено математичну модель системи: перетворювач числа фаз – трифазний мостовий випрямляч, а також запропоновано метод аналізу перехідних та усталених режимів її роботи. Mathematical model of the system: the converter of number of phases – three-phase bridge rectifier is resulted and method for transient and steady-state analysis of it operational modes is suggested.

Самотий В. Комп'ютерна симуляція системи: перетворювач числа фаз – трифазний мостовий випрямляч / В. Самотий, У. Дзелендзяк, М. Моргун // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 663 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 3-12. – Бібліографія: 10 назв.