Дихотомія термінів “предикативність”: “предикація” у сучасному мовознавстві

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Стаття присвячена розгляду понять “предикативність” та “предикація”, які не знаходять чіткого визначення у мовознавчих викладах і часто вживаються взаємозамінно. Автор дає розмежування понять, позначених даними термінами. Розглядається також поняття вторинної предикації, у співвідношенні з поняттям первинної предикації.
The article considers notions of “predication” and “predicativity” that are not precisely defined in linguistic works and thus are often used indiscriminately. The author differentiates notions, denoted by these terms. The definition of the term “secondary predication” is given in correlation with the definition of primary predication.

Карамишева І. Дихотомія термінів “предикативність”: “предикація” у сучасному мовознавстві / Ірина Карамишева // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 453 : Проблеми української термінології. — С. 332–335. — (Термінологія гуманітарних знань).

Endorsement

Review