Кінетичні закономірності синтезу прищепленого пероксидного прекомпатибілізатора

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядається кінетична модель прищеплення поліпропіленового ланцюга до пероксидного кополімеру при отриманні прекомпатибілізатора для компатибілізації сумішей поліпропілену з іншими полімерами. Оптимізацією експериментальних даних встановлено значення констант при різних температурах. Kinetic simulation of polypropylene grafting to peroxide copolymer at precompatibilizer obtaining for compatibilization of polypropylene/other polymer blends is considered. Values of different temperature constants have been determined fitting experimental data.

Кінетичні закономірності синтезу прищепленого пероксидного прекомпатибілізатора / Ю. В. Ройтер, В. Я. Самарик, С. М. Варваренко, Н. Г. Носова, С. А. Воронов // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 159–162. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review