Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються аспекти застосування адаптивних систем управління конкурентоспроможністю продукції та роль логістики у формуванні додаткової корисності товару в сучасних ринкових умовах. This article is dedicated to the aspects of the usage of the adaptive systems control of the competitive abilits of production and the role of logistics in the formation of the additional usefullness of goods in contemporary market conditions.

Ухачевич Я. П. Логістика в адаптивних системах управління конкурентоспроможністю продукції промислових підприємств / Я. П. Ухачевич, Я. Д. Плоткін // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 424 : Логістика. – С. 356–361. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review