Пошук оптимальної лінійки голомба за проектом Distributed.net

2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядається розроблений модифікований алгоритм вибіркових переміщень з пропусками для побудови лінійок Голом ба за проектом Distributed.net, що дає можливість знаходження всіх варіантів лінійок та значного скорочення витрат часу на їх пошук.
in article considers a developed modified algorithm of selective shifts with blanks for Golomh rulers construction for Distributed.net project giving a finding possibility of all of lines variants and considerable time expenses abbreviation on their search.

Пошук оптимальної лінійки голомба за проектом Distributed.net / О. Різник, Я. Кісь, М. Гинчак, А. Нога // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2001. — № 433 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 107–111.