Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Методом ІЧ-спектроскопії досліджено процеси тверднення модифікованих полівінілпіролідоном (ПВП) епоксиамінних композицій для захисних покриттів. Встановлено, що під час структурування, окрім основної реакції між епоксидною смолою та поліетиленполіаміном, перебігає додаткова полімеризація незв’язаного епоксидіанового олігомеру за іонним механізмом, каталізована ПВП. The curing processes of the modified of polyvinyl pyrrolidone (PVP) epoxyamine compositions for protective coating were studied by IR-spectroscopy. It is established that besides the main reaction between epoxy resin and polyethylenepolyamine during structuring process occurs also the additional тpolymerization of uncombined epoxy oligomer according to ionic mechanism catalysed by PVP.

Гуменецький Т. В. Вивчення структурування модифікованих полівінілпіролідоном епоксиамінних композицій методом ІЧ-спектроскопії / Т. В. Гуменецький, О. І. Лавренюк, Л. М. Білий // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 497 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 151-153. – Бібліографія: 5 назв.